Filterpatron - HF-64/71-SS125-1-KS-SOE
ScandiFILTER
76730.png
76730.png 76730.jpg
Filterpatron HF-64/71-SS125-1-KS-SOE – 125 µm, metaltrådsnet
  • Længde: 71 mm
  • Indvendig diameter: Ø19 mm (3/4" BSP)
  • Udvendig diameter: Ø64 mm
  • Filtreringsgrad: 125 mikrometer
  • Materiale: Metaltrådsnet
  • Åbningstype: SOE (Single Open End)
  • O-Ring: NBR
  • Maks. differenstryk: 1 bar